Nasza strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji w naszej Polityce prywatności.

Kim

Jesteśmy?

Wszystko zaczęło się ponad 20 lat temu, kiedy postanowiliśmy z naszych prywatnych pasji stworzyć sposób na życie. Od tamtego momentu wiele się nauczyliśmy i staramy się ciągle doskonalić nasze działania i reagować na nieustannie zmieniającą się sytuację na rynku. 

Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Oferujemy im atrakcyjne ceny, korzystne warunki współpracy i profesjonalną obsługę, a oni wracają do nas ze świadomością podjęcia właściwej decyzji. 

Staramy się poszerzać ofertę o nowe produkty. Obecnie na naszej liście znajdują się grzyby leśne, grzyby uprawne, owoce leśne oraz przyprawy - owoc jałowca.

galletto_sprzedaż_grzybów_owoców_lesnych
IMG_8816.JPG

Mamy wieloletnie doświadczenie w mrożeniu świeżych grzybów i owoców. Możemy zaopatrzyć naszych odbiorców w ilości dochodzące do tysięcy ton - dysponujemy własnymi oraz wynajętymi chłodniami.

Stale poszerzamy rynek pozyskania surowców, jak również rynek dostawców. 

Jeśli produkt, którego potrzebujesz nie znajduje się na naszej liście, chętnie sprawdzimy możliwość jego zaoferowania -  wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Grzyby leśne / Borowik szlachetny / Podgrzybek brunatny / Pieprznik jadalny / Maślak 

Grzyby uprawne / Pieczarka suszona

Grzyby świeże / Grzyby suszone / Grzyby mrożone

Owoce leśne / Jagoda czarna / Malina / Jeżyna / Truskawka

Owoce leśne świeże / Owoce leśne suszone / Owoce leśne mrożone

Przyprawy / Owoc jałowca 

Sprzedaż hurtowa / Import / Eksport

© 2018 Galletto